NOVÉ SVK BP-RAW

             
MUZI BENCH RAW OPEN        
KATEGORIA REKORD PRETEKAR NARODENY ODDIEL DATUM MESTO
52 87,5 BALAZIK PAVOL   BARDEJOV 14.11.12 LAS VEGAS
56 140 OLAH ONDREJ 1991 FILAKOVO 15.05.16 BRATISLAVA
60 135 OLAH ONDREJ 1991 FILAKOVO 02.-03.05.15 LUCENEC
67,5 145 KOVAC GABRIEL 1995 LUCENEC 17.09.12 BARDEJOV
75 162,5 GAZDIK TOMAS   DOBSINA 06.12.14 ZILINA
82,5 185 KOVAC GABRIEL 1995 LUCENEC 11.-17.06.14 BAKU
90 202,5 TOMKO SLAVOMIR 1988 ROZNAVA 15.05.16 BRATISLAVA
100 240 FLIMEL VLADO 1976 BRATISLAVA 12.11.12 LAS VEGAS
110 232,5 FLIMEL VLADO 1976 BRATISLAVA 30.04.11 SVIDNIK
125 213 SUSZTAY ERIK 1972 LUCENEC 13.05.12 BLED
140 230 OROSZ JAN   ZEMNE 17.09.12 BARDEJOV
140PLUS 212,5 SULAN MILAN 1983 LUCENEC 11.06.11 EGER
             
TEEN 1 (13-15) MUZI  BENCH PRESS RAW        
KATEGORIA REKORD PRETEKAR NARODENY ODDIEL DATUM MESTO
52            
56 70 DEME KRISTIAN 2002 FILAKOVO 15.05.16 BRATISLAVA
60 45 BEVELAGUA RADUS   ZILINA 25.05.14 GYOR
67,5 82,5 BALOG ZSOLT 2002 FILAKOVO 15.5.2016 BRATISLAVA
75            
82,5 120 HALAJ BRANISLAV   LUCENEC 02.-03.05.15 LUCENEC
90            
100            
110            
125 120 BORCHA DENIS 2000 LUCENEC 05.12.15 ZILINA
140 120 BORCHA DENIS 2000 LUCENEC 09.12.15 PRAHA
140PLUS            
             
TEEN 2 (16-17) MUZI  BENCH PRESS RAW        
KATEGORIA REKORD PRETEKAR NARODENY ODDIEL DATUM MESTO
52            
56 107,5 HERAK MAREK 1995 LUCENEC 2013 PRAHA
60 100 HERAK MAREK 1995 LUCENEC 2013 ZEMNE
67,5 105 PETER CSABA 1999 FILAKOVO 15.05.16 BRATISLAVA
75 152,5 ADAMOVE MIROSLAV 1997 LUCENEC 2014 TRUTNOV
82,5 162,5 ADAMOVE MIROSLAV 1997 LUCENEC 24.-30.11.14 BRATISLAVA
90 140 DOBIAS TOMAS 1997 LUCENEC 24.-30.11.14 BRATISLAVA
100 100 GABRIEL DOMINIK 1998 LUCENEC 02.-03.05.15 LUCENEC
110 130 HORCICIAK JAKUB 1998 ZILINA 15.5.2016 BRATISLAVA
125            
140 130 BORCHA DENIS 2000 LUCENEC 15.05.16 BRATISLAVA
140PLUS            
             
TEEN 3 (18-19) MUZI  BENCH PRESS RAW        
KATEGORIA REKORD PRETEKAR NARODENY ODDIEL DATUM MESTO
52            
56 120 HERAK MAREK 1995 LUCENEC 24.-30.11.14 BRATISLAVA
60 125 HERAK MAREK 1995 LUCENEC 06.12.14 ZILINA
67,5            
75 155 KOVAC GABRIEL 1995 LUCENEC 2013 ZEMNE
82,5 185 KOVAC GABRIEL 1995 LUCENEC 06.11.14 BAKU
90 190 ADAMOVE MIROSLAV 1997 LUCENEC 15.05.16 BRATISLAVA
100 186 ADAMOVE MIROSLAV 1997 LUCENEC 3.12.2016 TERCHOVÁ
110 180 SMELKO ROBERT     2013 ZEMNE
125  130  TÓTH NIKOLAS  1998    3.12.2016  TERCHOVÁ
140            
140PLUS            
             
JUNIOR MUZI BENCH RAW        
KATEGORIA REKORD PRETEKAR NARODENY ODDIEL DATUM MESTO
52 82,5 HERAK MAREK 1995 LUCENEC 19.09.12 BARDEJOV
56 120 HERAK MAREK 1995 LUCENEC 24.-30.11.14 BRATISLAVA
60 135 OLAH ONDREJ 1995 FILAKOVO 02.-03.05.15 LUCENEC
67,5 145 KOVAC GABRIEL 1995 LUCENEC 17.09.12 BARDEJOV
75 152,5 ADAMOVE MIROSLAV 1997 LUCENEC 2014 TRUTNOV
82,5 185 KOVAC GABRIEL 1995 LUCENEC 11.17.06.14 BAKU
90 180 ADAMOVE MIROSLAV 1997 LUCENEC 2015 TRNAVA
100 200 ZAGIBA MARIAN   ROZNAVA 30.04.11 SVIDNIK
110 207,5 NAGY DAVID     24.-25.05.14 GYOR
125 230 TOMASKOVIC RADOSLAV   JASLOVSKE BOH. 02.-03.05.15 LUCENEC
140 180 VÁRADI MICHAL  1993 BRATISLAVA 3.12.2016 TERCHOVÁ
140PLUS            
             
ZENY BENCH RAW OPEN        
KATEGORIA REKORD PRETEKAR NARODENA ODDIEL DATUM MESTO
44 57,5 ORENICOVA MARTINA 1979 BARDEJOV 16.07.11 DOBSINA
48 75 BRUSOVA DANA 1992 BAR.N.VES 15.05.16 BRATISLAVA
52 80 BRUSOVA JANA   SECOVCE 05.09.15 BARDEJOV
56 92,5 HOJSIKOVA DOMINIKA 1992 TRENCIN 11.06.11 EGER
60 92,5 HERCKOVA MIROSLAVA   DOBSINA 05.09..15 BARDEJOV
67,5 102,5 HERCKOVA MIROSLAVA   DOBSINA 07.-10.12.15 PRAHA
75 122 KOSTUROVA JULIA 1989 LUČENEC 3.12.2016 TERCHOVÁ
82,5 125 MURANCANOVA KATARINA 1979 LUCENEC 02.06.12 MISKOLC
90 65 SPODNIAKOVA VIKTORIA 1997 LUCENEC 24.-30.11.14 BRATISLAVA
90PLUS 70 SPODNIAKOVA VIKTORIA 1997 LUCENEC 02.-03.05.15 LUCENEC
             
JUNIOR ZENY BENCH RAW        
KATEGORIA REKORD PRETEKAR NARODENY ODDIEL DATUM MESTO
44            
48 60 BRUSOVA JANA   SECOVCE 17.18.05.13 ZEMNE
52            
56 47,5 NAZAREJOVA ANNA     2014 SVIDNIK
60            
67,5 55 NAGAJDOVA MIROSLAVA     17.18.05.13 ZEMNE
75            
82,5            
90            
90PLUS            
             
ZENY BENCH RAW TEEN 1 (13-15)        
KATEGORIA REKORD PRETEKAR NARODENA ODDIEL DATUM MESTO
44            
48            
52            
56            
60            
67,5            
75            
82,5            
90            
90PLUS            
             
ZENY BENCH RAW TEEN 2 (16-17)        
KATEGORIA REKORD PRETEKAR NARODENA ODDIEL DATUM MESTO
44            
48            
52            
56            
60            
67,5 55 BRENKUSOVA MARTA     2013 ZEMNE
75            
82,5            
90 65 SPODNIAKOVA VIKTORIA 1997 LUCENEC 24.-30.11.14 BRATISLAVA
90PLUS 70 SPODNIAKOVA VIKTORIA 1997 LUCENEC 02.-03.05.15 LUCENEC
             
ZENY BENCH RAW TEEN 3 (18-19)        
KATEGORIA REKORD PRETEKAR NARODENA ODDIEL DATUM MESTO
44            
48            
52            
56            
60            
67,5            
75            
82,5            
90            
90PLUS            
             
MUZI BENCH RAW MASTERS 1 (40-44)        
KATEGORIA REKORD PRETEKAR NARODENY ODDIEL DATUM MESTO
52            
56            
60            
67,5            
75 157,5 LEHOTSKY PETER   DETVA 17.09.12 BARDEJOV
82,5 165 LEHOTSKY PETER   DETVA 21.04.12 ZEMNE
90 170 ANGYAL ADRIAN   LUCENEC 2015 TRNAVA
100 190 KALCSO IMRICH     24.-25.05.14 GYOR
110 190 MILY MARIAN   BARDEJ.NOVA V. 2014 SVIDNIK
125 220 SUSZTAY ERIK 1972 LUCENEC 05.12.15 ZILINA
140 225 SUSZTAY ERIK 1972 LUCENEC 2014 FLORIDA
140PLUS            
             
MUZI BENCH RAW MASTERS 2 (45-49)        
KATEGORIA REKORD PRETEKAR NARODENY ODDIEL DATUM MESTO
52            
56            
60            
67,5            
75            
82,5            
90 155 SAJKO FRANTISEK 1971 FILAKOVO 15.05.16 BRATISLAVA
100 140 BEREZNAK MICHAL   GIRALTOVCE 17.18.05.13 ZEMNE
110 180 LAZOK VOJTECH 1968 TORNALA 15.5.2016 BRATISLAVA
125 230 OROSZ JAN   ZEMNE 17.18.05.13 ZEMNE
140 230 OROSZ JAN   ZEMNE 17.09.12 BARDEJOV
140PLUS 150 OSZI FRANTISEK     17.18.05.13 ZEMNE
             
MUZI BENCH RAW MASTERS 3 (50-54)        
KATEGORIA REKORD PRETEKAR NARODENY ODDIEL DATUM MESTO
52            
56            
60            
67,5 97,5 MIKULCIK M.   DETVA 18.09.12 BARDEJOV
75            
82,5 85 ZVADA T.   KOSICE 31.01.12 DOBSINA
90 150 VOLGYAK JOZEF   ROZNAVA 30.04.11 SVIDNIK
100            
110 160 DOME ONDREJ   ZEMNE 21.04.12 ZEMNE
125 180 PETER JOZEF   KOMARNO 11.11.11 LIMERICK
140 222,5 OROSZ JAN   ZEMNE 02.-03.05.15 LUCENEC
140PLUS            
             
MUZI BENCH RAW MASTERS 4 (55-59)        
KATEGORIA REKORD PRETEKAR NARODENY ODDIEL DATUM MESTO
52            
56            
60            
67,5            
75 105 GABRHEL JOZEF   NOVE M.N.VAH. 2013 PRAHA
82,5            
90            
100 167,5 CINCURA IMRICH   KOSOLNA 17.09.12 BARDEJOV
110            
125            
140 180 PETER JOZEF   SAHY 01.07.11 PRAHA
140PLUS            
             
MUZI BENCH RAW MASTERS 5 (60-64)        
KATEGORIA REKORD PRETEKAR NARODENY ODDIEL DATUM MESTO
52            
56            
60            
67,5            
75            
82,5            
90            
100            
110 145 DOME ONDREJ 1955 ZEMNE 07.-10.12.15 PRAHA
125 160 PETER JOZEF   SAHY 24.-30.11.14 BRATISLAVA
140 185 PETER JOZEF   KOMARNO 21.04.12 ZEMNE
140PLUS            
             
MUZI BENCH RAW MASTERS 6 (65-69)        
KATEGORIA REKORD PRETEKAR NARODENY ODDIEL DATUM MESTO
52            
56            
60            
67,5            
75            
82,5 120 KOLLAR LADISLAV   NOVE M.N.VAH. 17.18.05.13 ZEMNE
90            
100            
110            
125            
140            
140PLUS            
             
MUZI BENCH RAW MASTERS 7 (70-74)        
KATEGORIA REKORD PRETEKAR NARODENY ODDIEL DATUM MESTO
52            
56            
60            
67,5            
75            
82,5 127,5 KOLLAR LADISLAV   NOVE M.N.VAH. 2013 PRAHA
90            
100            
110            
125            
140            
140PLUS            
             
MUZI BENCH RAW MASTERS 8 (75-79)        
KATEGORIA REKORD PRETEKAR NARODENY ODDIEL DATUM MESTO
52            
56            
60            
67,5            
75            
82,5            
90            
100            
110            
125            
140            
140PLUS            
             
ZENY BENCH RAW MASTERS 1 (40-44)        
KATEGORIA REKORD PRETEKAR NARODENY ODDIEL DATUM MESTO
52            
56            
60            
67,5 95 LIPTAKOVA DAGMAR 1976 LUČENEC 15.05.16 BRATISLAVA
75            
82,5            
90            
100            
110            
125            
140            
140PLUS            
             
ZENY BENCH RAW MASTERS 2 (45-49)        
KATEGORIA REKORD PRETEKAR NARODENY ODDIEL DATUM MESTO
52            
56            
60            
67,5            
75            
82,5            
90            
100            
110            
125            
140            
140PLUS            
             
ZENY BENCH RAW MASTERS 3 (50-54)        
KATEGORIA REKORD PRETEKAR NARODENY ODDIEL DATUM MESTO
52            
56            
60            
67,5            
75            
82,5            
90            
100            
110            
125            
140            
140PLUS