Masters EQ

Masters  40-49 rokov

 

Kategória  Pretekár Oddiel Výkon Miesto Dátum
   SQUAT – Drep
67.5  S. KUČERÁK Rožňava 190 Rožňava 5.4.2008
75.0  S. KUČERÁK Volg.Rožňava 200 Podivín 6.4.2013
82.5  J. VOLGYÁK Rožňava 220 Nový Bor 12.5.2008
90.0  M. BEREŽŇÁK Prešov 290 Bardejov 1.3.2008
100.0  M. BEREŽŇÁK Giraltovce 350 Praha 19.10.2009
110.0  J. PÁSTOR Rožňava 370 Palm Beach 21.11.2008
125.0  J. PÁSTOR Rožňava 350 Žilina 6.9.2008
140.0  F. OSZI Hurbanovo 320 Rožňava 5.4.2008
140+  F. OSZI Komárno 300 Rožňava 24.4.2010
   BENCHPRESS – Tlak na lavičke
67.5  S. KUČERÁK Rožňava 100 Rožňava 5.4.2008
75.0  S. KUČERÁK Volg.Rožňava 140 Podivín 7.4.2013
82.5  F. DOLAN Komárno 157,5 Rožňava 24.4.2010
90.0  V. VRÁBEL Jamník 185 Kružlov 14.5.2011
100.0  M. BEREŽŇÁK Giraltovce 200 Dobšiná 12.9.2009
110.0  M. BEREŽŇAK Giraltovce 202,5 Bardejov 15.5.2009
125.0  P. SZABO Tornaľa 210 Praha  9.9.2010
140.0  F. OSZI Hurbanovo 100 Rožňava 24.4.2008
140+  F. OSZI Komárno 150 Rožňava 24.4.2010
   DEADLIFT – Mŕtvý ťah
67.5  S. KUČERÁK Rožňava 200 Rožňava 5.4.2008
75.0  S. KUČERÁK Rožňava 200 Kružľov 4.4.2009
82.5  J. VOLGYÁK Rožňava 210 Nový Bor 12.5.2008
90.0  M. BEREŽŇÁK Prešov 270 Bardejov 1.3.2008
100.0  M. BEREŽŇÁK Prešov 310 Palm Beach 21.11.2008
110.0  J. PÁSTOR Rožňava 330 Palm Beach 21.11.2008
125.0  J. PÁSTOR Rožňava 310 Žilina 6.9.2008
140.0  F. OSZI Hurbanovo 320 Rožňava 5.4.2008
140+  F. OSZI Komárno 270 Rožňava 24.4.2010
   TOTAL – Trojboj spolu
67.5  S. KUČERÁK Rožňava 490 Rožňava 5.4.2008
75.0  S. KUČERÁK Volg.Rožňava 540 Podivín 7.4.2013
82.5  J. VOLGYÁK Rožňava 580 Nový Bor 12.5.2008
90.0  M. BEREŽŇÁK Prešov 740 Bardejov 1.3.2008
100.0  M. BEREŽŇÁK Giraltovce 845 Praha 18.9.2009
110.0  J. PÁSTOR Rožňava 830 Palm Beach 21.11.2008
125.0  J. PÁSTOR Rožňava 815 Žilina 6.9.2008
140.0  F. OSZI Hurbanovo 740 Rožňava 5.4.2008
140+  F. OSZI Komárno 720 Rožňava 24.4.2010
 

Masters – 50-59 rokov

 

Kategória Pretekár Oddiel Výkon Miesto Dátum
   SQUAT – Drep
75.0  S. KUČERÁK Volg.Rožňava 200 Podivín 7.4.2013
82.5  J. VOLGYÁK Rožňava 220 Nový Bor 12.5.2008
90.0  M. ČERVINKA Jamník 300 Bardejov 21.9.2012
100.0  M. ČERVINKA Jamník 295 Eger 16.6.2011
110.0  K. FEKETE Rožňava 250 Kružľov 4.4.2009
125.0  V. ŠOMŠÁK Jamník 180 Rožňava 24.4.2010
   BENCHPRESS – Tlak na lavičke
75.0  S. KUČERÁK Volg.Rožňava 140 Podivín 7.4.2013
82.5  J. VOLGYÁK Rožňava 150 Rožňava 5.4.2008
90.0  V. VRÁBEL Jamník 185 Kružlov 14.5.2011
100.0  M. ČERVINKA Jamník 157,5 Trnava 15.10.2011
110.0  K. FEKETE Rožňava 160 Bardejov 15.5.2009
125.0  V. ŠOMŠÁK Jamník 190 Rožňava 24.4.2010
   DEADLIFT – Mŕtvý ťah
75.0  S. KUČERÁK Volg.Rožňava 200 Podivín 7.4.2013
82.5  J. VOLGYÁK Rožňava 210 Rožňava 5.4.2008
90.0  M. ČERVINKA Jamník 240 Praha 8.9.2010
100.0  M. ČERVINKA Jamník 245 Eger 16.6.2011
110.0  K. FEKETE Rožňava 240 Praha 9.9.2010
125.0  V. ŠOMŠÁK Jamník 200 Rožňava 24.4.2010
   TOTAL – Trojboj spolu
75.0  S. KUČERÁK Volg.Rožňava 540 Podivín 7.4.2013
82.5  J. VOLGYÁK Rožňava 580 Nový Bor 12.5.2008
90.0  V. VRÁBEL Jamník 670 Kružlov 14.5.2011
100.0  M. ČERVINKA Jamník 690 Eger 16.6.2011
110.0  K. FEKETE Rožňava 650 Kružľov 4.4.2009
125.0  V. ŠOMŠÁK Jamník 570 Rožňava 24.4.2010
 

Masters – nad 60 rokov

 

Kategória Pretekár Oddiel Výkon Miesto Dátum
   SQUAT – Drep
82.5  B. VEREŠ  Košice 132,5 Praha 8.9.2010
90.0  Z. JURKO  Sečovce 162,5 Rožňava 24.4.2010
100.0  S. JURČIŠIN  Košice 190 Rožňava 24.4.2010
110.0  K. FEKETE  Rožňava 250 Podivín 7.4.2013
125.0  K. FEKETE  Rožňava 230 Bardejov 22.9.2012
   BENCHPRESS – Tlak na lavičke
82.5  B. VEREŠ  Košice 72,5 Kružľov 4.4.2009
90.0  Z. JURKO  Sečovce 85 Rožňava 24.4.2010
100.0  S. JURČIŠIN  Košice 140 Rožňava 24.4.2010
110.0  K. FEKETE  Rožňava 150 Podivín 7.4.2013
125.0  V. ŠOMŠÁK  Jamník 190 Rožňava 24.4.2010
   DEADLIFT – Mŕtvý ťah
82.5  B. VEREŠ  Košice 150 St.Dizier 5.11.2009
90.0  Z. JURKO  Sečovce 172,5 Rožňava 24.4.2010
100.0  S. JURČIŠIN  Košice 180 Rožňava 24.4.2010
110.0  K. FEKETE  Rožňava 240 Podivín 7.4.2013
125.0  V. ŠOMŠÁK  Jamník 200 Rožňava 24.4.2010
   TOTAL – Trojboj spolu
82.5  B. VEREŠ  Košice 350 Kružľov 4.4.2009
90.0  Z. JURKO  Sečovce 420 Rožňava 24.4.2010
100.0  S. JURČIŠIN  Košice 510 Rožňava 24.4.2010
110.0  K. FEKETE  Rožňava 640 Podivín 7.4.2013
125.0  K. FEKETE  Rožňava 630 Bardejov 22.9.2012