Oddiely

Lučenec Pro Body & Metal Militia – Peter Mihály

Žilina SPORTCENTRUM – Ján Siska

Rožňava Big Bull – Peter Szábo

Dobšiná H 2 -SECURITY – Ján Slovák

Nitra Ironbull – Jozef Kopálek

Nové Zámky BullStrong team Zemné – Ján Orosz

Banská Bystrica SK Kornel – Karol Repiský

Komárno Comorra Powerlifterz – Ákos Lehotkai

Trnava  Devil Force – Beránek Martin

Šamorín Kvetoslavovo Gladiator – Alexander Horváth

Galanta KKST Gyevát – Vincent Kondákor

Šahy Fitness Pepino – Jozef Péter

Veľký Krtíš WPC-VK – Ladislav Malík

Lučenec Prvý Kulturistický 1965 – Jozef Deman

Stropkov – Mestský športový klub silového trojboja – Miroslav Kuruc

Bratislava ŠK Pressburg Powerlifting – Peter Klimo

Košice Drienovec – Jozef Saksa

Tornaľa Big Bull – Ján Hubay

Kokava SK Silák – Vojtech Fodor

ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová – Dušan Gregor

KTA GOLEM Nové Mesto nad Váhom – Peter Herák

KST  J.P. STAV – Herkules Rožňava- Klement Fekete

ŠK Powerlifting FTC-Fiľakovo – František Sajko

Hurbanovo – Flórián Dolán

Jelka – Norbert Banko

Vital klub Považská Bystrica – Vladimír Okrajek

Jaslovské Bohunice B.A.S.T. – Roman Hrčka

K.K. Šahy – Peter Pásztor

Giraltovce Dido Powerlifting  – Dávid Bendík

Power Bratislava – Martin Garaj

365Gym Warriors  Trnava – Stanko Filip

ŠK Powerlifting Štítnik – František Makranský

Zvolen HEAVY LIFT – Peter Oktavec

Powerlifting Magnezitovce – Ondrej Hudák

Liptovský Mikuláš – Silový trojboj Liptov – Ladislav Beňo

Iron powerlifting Čadca – Bc. Karina Malá

TurKli Powerlifting Orava – Juraj Turác

Iron Club Bratislava – Juraj Gajdoš

TITAN SENIORS POWERLIFTING, Martin – Milan Ševčík senior
 
Power club Liptovský Mikuláš – Ľubomír Trstenský
 
Klub silového trojboja a kulturistiky Matej Bardejov – Ján Matej
 
ŠK Kroton Košolná – Ing. Imrich Činčura
 
World Wood Detva – Peter Lehocký
 
PWL Svidník – Jozef Slimák
 
Klub silového trojboja mesta Stropkov – Pavol Glovacký
 
KK Šahy – Erik Karvai
 
Strongman Club Dunajská Streda – Ondrej Mark
 
KSTaKF Volgyák Rožňava – Jozef Volgyák
 
Power team Topoľčany – Lukáš Tlstý
 
ŠK Zemplín Michalovce – SILOVÝ TROJBOJ- Ladislav Lechan
 
Lendak Power Team – Branislav Háber
 
Sport Club Pohoda Trnava -Rudolf Siska
 
Benchpress Team Santovka – Štefan Benko
 
ŠKM Atlanta Šaľa – Ivan Lazor
 
PowerBelly Košice  – Dominik Čiesla
 
Alpha Predators PRO Power Team Palárikovo – Stanislav Močkor
 
Strength Obsession SENEC – Ivan Egyed
 
Movement institute Bratislava – Mgr. Dan Hájovský
 
Powerlifting club Žilina – Daniel Tatarka
 
Regenál Jozef Völgyák Rožnava – Jozef Völgyák
 
BodyGeek Fitness –  Tomas Toth
 
Klub silových športov Myslava – Jaroslav Šolc
 
 Gym Studio Albert  – Matúš Albert
 
 Klubu silových športov Myslava – Peter Šoffa
 
 OŠK Svätý Kríž – Jozef Harandza
 
AMBITIOUS LIFTING Nové Mesto nad Váhom – Frederik Jendraššák
 
 Š+K RUNO Terchova – Stefan Elischer
 
Tidly Academy klub silového trojboja BANSKÁ ŠTIAVNICA – Tomáš Halaj